Montaż mebli i AGD

Montaż mebli i AGD

"SELEC" - PROFESJONALNE MONTAŻ MEBLI

SELEC oferuje profesjonalny montaż mebli. Głónym profilem naszej działalności jest profesjonalny montaż mebli wszystkich typów w lokalach (domach) klientów indywidualnych jak również w siedzibach firm. Specjalizujemy się w montażach mebli kuchennych wraz z podłączeniem sprzętu AGD (posiadamy aktualne uprawnienia), montujemy również szafy, garderoby, sypialnie, meble do pokoi dziecięcych, salonów, gabinetów, łazienek i inne. Montujemy całe zestawy jak i pojedyńcze meble np. komody. Zajmujemy się również demontażem starych mebli lub meblami przeszkadzającymi na czas remontów.
Posługujemy się wyłącznie profesjonalnymi narzędziami (Makita, Festool).
W dotychczasowej kilkuletniej działalności w zakresie montażu mebli współpracowaliśmy z salonami/studiami kuchennymi: KEANOX, Projekt i wykonanie, JMJ, SpaceArt, Dobre Studio, Marka, IKEA, BRW i inne, a także z kilkoma lokalnymi stolarniami.

 

Oferowana przez nas standardowa usługa montażu mebli obejmuje:
Rozpakowywanie paczek z meblami i akcesoriami z należytą starannością.
Profesjonalizm i dbałość o szczegóły, czyli sprawny i profesjonalny montaż mebli i ustawienie ich według preferencji klienta (projektu).
Mocowanie szafek wiszących ( przy zachowaniu wymogów technicznych ).
Montaż oraz regulacja frontów, szuflad, uchwytów.
Dbałość o estetykę miejsca pracy - oczyszczenie mebli oraz miejsca montażu, udzielenie wskazówek w zakresie użytkowania i konserwacji mebli.

Wybierając naszą firmę zaoszczędzą Państwo czas a także zyskają gwarancję prawidłowego montażu. Nieumiejętne łączenie powoduje uszkodzenia elementów meblowych oraz utratę gwarancji producenta. My zapewniamy Państwu prawidłowy montaż co zwiększa funkcjonalność oraz zapewnia prawidłowe użytkowanie mebli.

 

Wybrane realizacje
Selec Sylwester Deptuła
Ul. Parkietowa 10
05-850 Ożarów
501 354 125
Partnerzy
MEBICA NOVA
CENTRUM INOX Sp. z o.o.  - AGD
RE-MOUNT  - usługi ogólnobudowlane
SUN-GLASS  - szkło do kuchni i nietylko
Copyright © 2013 Selec / Created by H15.com.pl